Ski Racing Heemskerk is een vereniging waarbij een gekozen bestuur verantwoordelijk is voor de dagelijkse gang van zaken. Met het motto “vele handen maken licht werk” wordt het bestuur ondersteund door diverse commissies met ieder haar eigen verantwoordelijkheden. Eén van de bestuursleden is een linking pin tussen het bestuur en de commissies. De commissies hebben een eerste aanspreekpunt. Hieronder een overzicht van de organisatie binnen Ski Racing Heemskerk.

Bestuur
Voorzitter Martijn Steenstra
Secretaris Chantal Lucas
secretariaat@skiracingheemskerk.nl
Penningmeester Jennifer Schaedel
penningmeester@skiracingheemskerk.nl
Algemeen Marcel Stiphout
Algemeen Guustha Konijn
Commissies
Reiscommissie
Corine Steenstra
Jolanda Bolten
reiscommissie@skiracingheemskerk.nl
PWS
Guustha Konijn
pws@skiracingheemskerk.nl
Wedstrijdcommissie
Martijn Steenstra
Maikel van Verseveld
Vacant
wedstrijdcommissie@skiracingheemskerk.nl
Mediacommissie
Marco Lucas (website)
vacant (algemeen)
vacant (foto en video)
mediacommissie@skiracingheemskerk.nl
Evenementencommissie
Karin Mulders
Annelous van der Linden
evenementencommissie@skiracingheemskerk.nl
Sponsorcommissie
Wouter van Veen
Lex ten Veen
Joy-Ellen Bos
sponsorcommissie@skiracingheemskerk.nl
Kascommissie
Maikel van Verseveld
Mireille van Veen